Savaitgalį rajono dviratininkai lenktyniavo trejose dviračių varžybose

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Praėjusį savaitgalį (penktadienį ir šeštadienį) Utenoje vyko dviračių plento pavasario pirmenybės, kuriose dalyvavo Sporto centro auklėtiniai: Arnas Ruškys, Ugnius Gelžinis, Girius Čepauskas, Edvinas Pocius, Urtė Ruškytė ir Paulina Meškytė.

Pirmą varžybų dieną asmeninėse lenktynėse laikui 5 km distancijoje, mergaičių grupėje W14, Urtė Ruškytė užėmė 16-tą, Paulina Meškytė – 17-tą vietą. Berniukų lenktynėse M14 Edvinas Pocius liko 26-tas, o 10 km distancijoje M16 grupėje Arnas Ruškys –18-tas, Ugnius Gelžinis – 23-ias ir Girius Čepauskas – 25-tas.

Antrąją dieną vyko grupinės lenktynės, kurių M16 grupėje, 42 km distancijoje, geriausiai sekėsi Ugniui Gelžiniui, kuris užėmė 6-ąją vietą. Arnas Ruškys ir Girius Čepauskas likus keliems šimtams metrų iki finišo pateko į griūtį, tačiau finišo liniją pasiekė.

Edvinas Pocius berniukų grupėje M14, 31 km distancijoje, finišavo 22-as.

20 km distancijoje mergaičių grupėje W14 Urtė Ruškytė finišo liniją kirto 12-ta, o Paulina Meškytė – 14-ta.

Tą patį savaitgalį, sekmadienį, vyko dar dvejos varžybos – tik šį kartą Žemaitijoje. Vyko Lietuvos dviračių plento taurė Lyduokiuose ir MTB „Žemaitijos taurė“ varžybos Telšiuose.

Lietuvos plento taurės varžybose 40 km C distancijoje startavo Girius Čepauskas, kuris savo amžiaus grupėje užėmė 1 vietą, o bendroje įskaitoje buvo 11-tas.

Arnas Ruškys 79 km distancijoje, B grupėje, finišavo 15-tas, savo amžiaus grupėje užėmė 5-ąją vietą.

Telšiuose MTB „Žemaitijos taurė“ varžybose mažųjų grupėje startavo ir Matas Varapnickas.